Gemeente heeft oplossing voor geluidsoverlast

De Groningse gemeente Het Hogeland heeft de oplossing voor geluidsoverlast door onder meer windturbines: verruiming van de geluidsgrenzen.

Clintel Foundation
Datum: 20 augustus 2024

DEEL:

Dat gebeurt met name in het dorp Oudeschip, waar een enorm industriegebied moet komen. De inwoners vertrouwen de beloften over eventuele overlast totaal niet meer, nadat ze eerder al een pak mega-windturbines naast hun voordeur kregen.

DEEL DIT ARTIKEL:

Climate Intelligence Clintel

meer nieuws

“Net Zero drijft de energiekosten op en ondermijnt het elektriciteitsnet”

De Britse energieanalist David Turver heeft een ongezouten beoordeling gegeven van het energiebeleid van het Verenigd Koninkrijk. Hij stelt dat het streven naar Net Zero elektriciteit steeds duurder maakt, de werking van het elektriciteitsnet bemoeilijkt en de conventionele energieopwekking ondermijnt.

By |2025-11-30T12:45:23+01:0020 augustus 2024|Reacties uitgeschakeld voor Gemeente heeft oplossing voor geluidsoverlast
Go to Top