Bestel nu het feelgood-boek van het jaar
CO2 is eerder een zegen dan een ramp.
Wetenschapper Gregory Wrightstone legt in Een welkome opwarming uit dat de aarde door CO₂ vergroent en daardoor ook de landbouwopbrengsten steeds beter worden. Mede daarom verwelkomt hij een beperkte opwarming en een toename van CO₂ in de atmosfeer. Bestel dit feelgood-boek van het jaar nu in de Clintel-webshop.
meer nieuws
Centrale banken zetten nog sterker in op klimaatregelgeving
De ECB heeft stilletjes haar ‘klimaatfactor’ uitgebreid. Dit is een achterhoedegevecht van een groene priesterkaste die voelt dat de grond onder haar voeten verschuift, maar zich er niet toe kan brengen het klimaatgeloof op te geven, aldus Tilak Doshi.
“Net Zero drijft de energiekosten op en ondermijnt het elektriciteitsnet”
De Britse energieanalist David Turver heeft een ongezouten beoordeling gegeven van het energiebeleid van het Verenigd Koninkrijk. Hij stelt dat het streven naar Net Zero elektriciteit steeds duurder maakt, de werking van het elektriciteitsnet bemoeilijkt en de conventionele energieopwekking ondermijnt.
Wereldwijde vergroening bereikt nieuw record
De wereldwijde vergroening, door CO2, heeft een nieuw record bereikt, zo blijkt uit recent onderzoek in Nature. Activisten weigeren ondertussen te accepteren dat de ‘klimaatnoodtoestand’ is uitgebleven, aldus Chris Morrison.






