“Buurse blijft windmolens Tegenwind bieden”
In het Overijsselse Buurse verzet Albert Kraak zich samen met de stichting Tegenwind Haaksbergen tegen de komst van mega-windturbines.
In een interview met RTV Sternet zet hij de bezwaren die ze in Twente hebben helder uiteen:
“Er zijn nog steeds landelijke normen in ontwikkeling, wacht die af en loop er niet op vooruit. Normen met betrekking tot afstand, geluidsoverlast, invloed op de natuurgebieden etcetera. Zolang de wetenschap het er niet over eens is, is het heel onverstandig om op de ontwikkelingen vooruit te lopen. Zeker in een omgeving vlakbij een woongebied en belangrijke natuurgebieden.”
meer nieuws
Zware neerslag in Nederland
In een recent artikel schreef het KNMI over zware neerslag en klimaatverandering. Maar volgens Rob de Vos zit neerslag complexer in elkaar dan het KNMI daarin doet voorkomen.
De klimaatcultus zal uiteindelijk op de vuilnisbelt belanden
Over vijftig jaar zullen er wetenschappelijke verhandelingen worden geschreven over de klimaatwaanzin die ooit heerste, aldus William Happer in een nieuw boek. “De klimaatonzin zal uiteindelijk ten einde komen en op de vuilnisbelt van de geschiedenis belanden, waar het thuishoort. Maar hoe langer de cultus voortduurt, hoe meer schade er wordt aangericht.”
Waarom moedigen de media ouders aan om hun kinderen ongerust te maken over klimaatverandering?
De gangbare stijl van klimaatjournalistiek in de westerse mainstream-media: een naadloze versmelting van belangenbehartiging, emotionele oproepen en selectief empirisme, waarin geen ruimte is voor tegenbewijs en geen plaats is voor sceptische geluiden. Onze kinderen betalen daarvoor de prijs, zegt Tilak Doshi.






