‘Good Faith Conversation’ tussen Marcel Crok en Guido van der Werf

De organisator van het gesprek, Good Faith Conversations, wil bruggen slaan tussen mensen met uiteenlopende standpunten om zo de toenemende verdeeldheid in de samenleving het hoofd te bieden.

Clintel Foundation
Datum: 17 maart 2025

DEEL:

In dit gesprek gaan Guido van der Werf en Marcel Crok in debat rond de vraag: moeten we zo snel mogelijk de uitstoot van broeikasgassen verminderen om klimaatverandering te voorkomen? Guido van der Werf is klimaatwetenschapper en hoogleraar mondiale koolstofcyclus aan Wageningen University & Research.
De organisator van het gesprek, Good Faith Conversations, wil de vastgelopen gesprekken in de samenleving vlot trekken. De organisatie wil bruggen slaan tussen mensen met uiteenlopende standpunten om zo de toenemende verdeeldheid in de samenleving het hoofd te bieden.

DEEL DIT ARTIKEL:

Climate Intelligence Clintel

meer nieuws

Ross McKitrick over klimaatmodellen, economische effecten en het DOE-rapport

In dit diepgaande interview bespreekt econoom en statisticus Ross McKitrick klimaatmodellen, onzekerheid en de vraag of het publieke klimaatdebat werkelijk zo wetenschappelijk evenwichtig is als vaak wordt beweerd. Hij reflecteert ook op zijn rol als mede-auteur van het recente rapport van het U.S. Department of Energy (DOE).

27 januari 2026|Categories: Nieuws|Tags: , , , , |

“Extra windmolens zijn niet nodig en schaden vooral de Noordzee”

Meer windmolens op de Noordzee leveren volgens Maarten van Andel weinig op: door overschotten en netcongestie draaien ze vaak niet; ze dragen maar ongeveer 3% bij aan onze totale energievoorziening. Ook steeds meer prominenten hebben twijfels bij het nut van windturbines. Daaronder niet Sophie Hermans.

26 januari 2026|Categories: Nieuws|Tags: , , , , |
By |2025-11-30T12:38:37+01:0017 maart 2025|Reacties uitgeschakeld voor ‘Good Faith Conversation’ tussen Marcel Crok en Guido van der Werf
Go to Top