Zonnepanelenmarkt stort totaal in

Clintel Foundation
Datum: 23 juli 2024

DEEL:

Nadat in Nederland grootscheeps verzet is uitgebroken tegen de bouw van een enorme hoeveelheid megawindturbines, gaat een alternatief kopje onder. Ondanks een zeer ruime hoeveelheid subsidies verdienen bedrijven geen stuiver meer aan zonnepanelen, schrijft het AD, en sluiten ze noodgedwongen de deuren.

DEEL DIT ARTIKEL:

Climate Intelligence Clintel

meer nieuws

De energie-armoedeval staat wijd open

Als we niet als de donder het roer omgooien, verzinken we in armoede, stelt Rob de Vos, die in de Europese gas- en stroomprijzen dook. “Dat we afhankelijk zijn van politici die wat betreft energie in sprookjes geloven, maakt de situatie er niet rooskleuriger op.”

New York Times probeert klimaatverandering een nieuwe naam te geven: “energiezekerheid”

Klimaat is tegenwoordig zo’n vies woord geworden, dat zelfs het hoofdkwartier van de globalistische linkse communicatie (The New York Times) nu pleit voor de term “energiezekerheid”, aldus Jo Nova. “Ze veranderen nooit het beleid, ze veranderen alleen de bewoordingen.”

Armste landen van Afrika hebben energie nodig, geen medeleven

Afrikaanse regeringen zouden moeten eisen dat de Afrikaanse Ontwikkelingsbank en de Wereldbank de financiering voor fossiele brandstofcentrales en de bijbehorende infrastructuur, weer op gang brengen. Dit is het absolute minimum dat nodig is om de meest behoeftigen van het continent uit de armoede te helpen, aldus Vijay Jayaraj.

By |2025-11-30T12:45:26+01:0023 juli 2024|Reacties uitgeschakeld voor Zonnepanelenmarkt stort totaal in
Go to Top