Borne wil ze niet, krijgt toch twee tot drie megawindturbines

Clintel Foundation
Datum: 11 augustus 2024

DEEL:

De inwoners van het Twentse Borne lopen al maanden te hoop tegen plannen voor nieuwe megawindturbines. Die gaan er nu toch komen.

Dagblad De Stentor schrijft dat de provincie Overijssel Borne heeft aangewezen als ‘restgebied’, waar tegen de wil van de gemeente en de aanwonenden gewoon toch enorme turbines gaan verrijzen.

Lees het hele verhaal hier (betaalmuur).

DEEL DIT ARTIKEL:

Climate Intelligence Clintel

meer nieuws

Guus Berkhout: ’Crisis legt pijnlijk bloot hoe weinig verstand ons kabinet heeft van energiezaken’

De energiecrisis toont aan dat Nederland het niet redt op groene energie en hoezeer we afhankelijk zijn van olie en gas. Professor Guus Berkhout mist het leiderschap dat nodig is om met een antwoord te komen in zware tijden. "Nooit is zo duidelijk gebleken hoe weinig verstand ons kabinet heeft van elementaire energiezaken."

8 april 2026|Categories: Nieuws|Tags: , , , , |

Het Energie-Armageddon van Europa

De hooghartige Europese heersende klasse, die inzette op een toekomst met onbetrouwbare wind- en zonne-energie, ontdekt nu de grenzen van haar eigen propaganda. Maar het Europese Armageddon is niet louter een energiecrisis. Het is het moment waarop de naoorlogse geopolitieke illusie ten einde komt — en de echte multipolaire wereld, koud, hard en meedogenloos, begint, aldus Tilak Doshi.

8 april 2026|Categories: Nieuws|Tags: , , |
By |2025-11-30T12:45:24+01:0011 augustus 2024|Reacties uitgeschakeld voor Borne wil ze niet, krijgt toch twee tot drie megawindturbines
Go to Top