Debat over klimaatkritisch boek Onbeslist van Steven Koonin

Eind vorig jaar publiceerde Clintel in samenwerking met uitgeverij  succesboeken.nl de Nederlandse versie van de kritische klimaatbestseller Unsettled van Steven Koonin. Vertaler Peter Baeten, tevens freelance-medewerker van Clintel, ging onlangs bij De Nieuwe Wereld in debat over het boek en andere klimaatzaken met Volkskrant-journalist Maarten Keulemans.

Clintel Foundation
Datum: 23 januari 2024

DEEL:

DEEL DIT ARTIKEL:

Climate Intelligence Clintel

meer nieuws

‘Drinkwatertekort’ niet door klimaat maar door bureaucratie en bezwaren

Het ‘dreigende drinkwatertekort’ (zogenaamd door de droogte) is een probleem waar drinkwaterbedrijven al jaren over klagen. Vanaf 1988 is er geen extra drinkwater geproduceerd, terwijl er bijvoorbeeld meer dan 3 miljoen inwoners bijkwamen. Het echte probleem zit hem in de vergunningverlening voor het opschalen van de drinkwaterproductie, legt Rob de Vos uit.

9 augustus 2026|Categories: Nieuws|Tags: , , , , , , |

Zowel bij Covid als Klimaat: de waarheid komt altijd aan het licht

Anthony Fauci is op heterdaad betrapt op het verdraaien van wetenschappelijke feiten tijdens de Covid-pandemie; dit om een autoritaire agenda te dienen. Een soortgelijke afrekening staat de ‘wetenschappers’ te wachten die een klimaatramp prediken, aldus dr. Tilak Doshi.

By |2025-11-30T12:45:27+01:0023 januari 2024|Reacties uitgeschakeld voor Debat over klimaatkritisch boek Onbeslist van Steven Koonin
Go to Top