Haarlemmers strijden mee tegen windturbines
Omwonenden van recreatiegebied Schoteroog in Haarlem, waar twee grote windturbines moeten komen, doen mee aan de grote landelijke petitie.
Ze willen de nieuwe regering overhalen om geen windmolens meer op land toe te staan. ‘Onderzoek eerst maar eens of dat nog wel nodig is.’
Lees het hele verhaal hier.
meer nieuws
De hittedoden in Europa zijn het gevolg van een beleidsfout, niet van klimaatverandering
Meer dan 90 procent van de Amerikaanse huishoudens beschikt over airconditioning. Europa heeft echter gekozen voor een andere, dodelijke weg. Het continent betaalt nu de prijs, aldus Anthony Watts.
Dagblad van het Vaticaan besmeurt de ‘ontmoeting tussen geloof en rede’ met klimaatleugens
L’Osservatore Romano, de officiële krant van het Vaticaan, heeft zich aangesloten bij de bangmakerij van klimaatalarmisten. Maar, zoals Frits Byron Soepyan uitlegt, is er geen grond voor het sensatiebeluste bericht van het dagblad.
“Waarom de energietransitie niet werkt”
Het huidige energiedebat richt zich veel te eenzijdig op de productie van duurzame energie, terwijl veruit de grootste winst te behalen valt door minder energie te gebruiken, stelde energie-expert Maarten van Andel in zijn presentatie bij de Clintel-bijeenkomst van 15 juni in Antropia in Driebergen.






