Peiling over mega-windturbines Haarlemmermeer

Clintel Foundation
Datum: 6 september 2024

DEEL:

De inwoners van de gemeente Haarlemmermeer mogen meepraten over de bouw van nog meer mega-windturbines.

In beperkte mate, dat wel. Via de peiling kunnen de deelnemers zich alleen uitspreken over een aantal spelregels.

De spelregels zijn voorwaarden die betrokkenen stellen aan de eventuele komst van windturbines. Ze worden als advies meegegeven aan de provincie, die er dus geen rekening mee hoeft te houden.

DEEL DIT ARTIKEL:

Climate Intelligence Clintel

meer nieuws

“We zijn op JACHT naar Pielke”

Roger Pielke Jr. blikt in dit artikel terug op hoe klimaatfanaten hebben geprobeerd de carrières van ‘inconvenient’ wetenschappers te saboteren. Op uitnodiging van Clintel spreekt Roger Pielke Jr. morgen, zondag 11 oktober, vanaf 14.00 uur in Antropia in Driebergen. Bestel nu uw tickets voor de uitgebreide lezingen.

Theo Wolters op EIKE-conferentie: “Niemand weet hoe het klimaat werkt”

De Nederlandse ingenieur, ondernemer en klimaatonderzoeker Theo Wolters greep zijn presentatie op het EIKE-congres aan om een van de centrale aannames van het huidige klimaatbeleid ter discussie te stellen: dat de wetenschap onomstotelijk heeft aangetoond dat CO2-uitstoot door de mens verantwoordelijk is voor de recente opwarming en dat deze opwarming potentieel catastrofaal is.

Geen bewijs dat extreme weersomstandigheden vaker voorkomen of heviger worden: (4) Orkanen

In een reeks artikelen over de oorzaken van extreme weersomstandigheden onderzoekt natuurkundige Ralph B. Alexander of er bewijs is dat extreme weersomstandigheden vaker voorkomen of heviger worden. In navolging van zijn vorige artikel over overstromingen, richt deze aflevering zich op orkanen en tyfoons.

By |2025-11-30T12:42:39+01:006 september 2024|Reacties uitgeschakeld voor Peiling over mega-windturbines Haarlemmermeer
Go to Top