Twee nieuwe podcasts met Marcel Crok online
Marcel vertelt uitgebreid over de hockeystick-affaire, waardoor hij 20 jaar geleden verzeild raakte in het klimaatdebat en hij en passant ontdekte hoe gecorrumpeerd de klimaatwetenschap toen al was. Maar hij legt bijvoorbeeld ook uit waarom Net Zero onzinnig, onhaalbaar en onbetaalbaar is.
Recent zijn twee podcasts met Clintel-directeur Marcel Crok online gezet. Marcel sprak uitgebreid met Bram Bosson in de podcast Brainwave, speciaal gericht op jongeren. Dat interview is op Youtube hier te zien. Of of Spotify hier.
Marcel vertelt uitgebreid over de hockeystick-affaire, waardoor hij 20 jaar geleden verzeild raakte in het klimaatdebat en hij en passant ontdekte hoe gecorrumpeerd de klimaatwetenschap toen al was. Maar hij legt bijvoorbeeld ook uit waarom Net Zero onzinnig, onhaalbaar en onbetaalbaar is.
Behalve met Brainwave ging Marcel onlangs ook in gesprek met Steve Aernouts van de Vlaamse podcast Compleetdenkers. Ook hier komt de hockeystick-affaire uitgebreid aan de orde. Dat interview is hier te zien.
meer nieuws
Centrale banken zetten nog sterker in op klimaatregelgeving
De ECB heeft stilletjes haar ‘klimaatfactor’ uitgebreid. Dit is een achterhoedegevecht van een groene priesterkaste die voelt dat de grond onder haar voeten verschuift, maar zich er niet toe kan brengen het klimaatgeloof op te geven, aldus Tilak Doshi.
“Net Zero drijft de energiekosten op en ondermijnt het elektriciteitsnet”
De Britse energieanalist David Turver heeft een ongezouten beoordeling gegeven van het energiebeleid van het Verenigd Koninkrijk. Hij stelt dat het streven naar Net Zero elektriciteit steeds duurder maakt, de werking van het elektriciteitsnet bemoeilijkt en de conventionele energieopwekking ondermijnt.
Wereldwijde vergroening bereikt nieuw record
De wereldwijde vergroening, door CO2, heeft een nieuw record bereikt, zo blijkt uit recent onderzoek in Nature. Activisten weigeren ondertussen te accepteren dat de ‘klimaatnoodtoestand’ is uitgebleven, aldus Chris Morrison.





