Clintel hekelt klimaatalarmisme van het KNMI
Marcel Crok uit stevige kritiek op het klimaatalarmisme van het KNMI. In de eerste aflevering van een drieluik door Indepen bespreekt hij onder andere de ‘streepjescode’ die het KNMI gebruikt om klimaatverandering in kaart te brengen, en de aanpassing van historische temperatuurgegevens. Zo zijn door correcties van het KNMI het merendeel van de hittegolven uit de periode 1901-1951 uit de officiële statistieken verdwenen. Crok heeft met drie collega’s aangetoond dat deze correcties te ver zijn doorgeslagen.
meer nieuws
Zware neerslag in Nederland
In een recent artikel schreef het KNMI over zware neerslag en klimaatverandering. Maar volgens Rob de Vos zit neerslag complexer in elkaar dan het KNMI daarin doet voorkomen.
De klimaatcultus zal uiteindelijk op de vuilnisbelt belanden
Over vijftig jaar zullen er wetenschappelijke verhandelingen worden geschreven over de klimaatwaanzin die ooit heerste, aldus William Happer in een nieuw boek. “De klimaatonzin zal uiteindelijk ten einde komen en op de vuilnisbelt van de geschiedenis belanden, waar het thuishoort. Maar hoe langer de cultus voortduurt, hoe meer schade er wordt aangericht.”
Waarom moedigen de media ouders aan om hun kinderen ongerust te maken over klimaatverandering?
De gangbare stijl van klimaatjournalistiek in de westerse mainstream-media: een naadloze versmelting van belangenbehartiging, emotionele oproepen en selectief empirisme, waarin geen ruimte is voor tegenbewijs en geen plaats is voor sceptische geluiden. Onze kinderen betalen daarvoor de prijs, zegt Tilak Doshi.





