Zonnepanelen maken aanwonenden horendol
De aanwonenden van een snelweg in Alkmaar kregen eindelijk dan een geluidsscherm, maar raakten van de regen in de drup toen daar zonnepanelen op moesten. Nu worden ze horendol van de herrie die de koeling van de omvormer maakt.
Lees het hele verhaal in NHNieuws.
meer nieuws
Kunnen de VS en India een ‘Big, Beautiful’ energieakkoord sluiten?
India heeft nooit serieus geloof gehecht aan de fantasie dat wind- en zonnetechnologie een industriële economie in stand kunnen houden. Een alliantie tussen de VS en India zou de corrupte klimaatlobby recht in het hart raken, zegt Vijay Jayaraj.
Oceaanverzuring – weer een nep-paniekverhaal dat maar niet wil verdwijnen
Het hele gedoe rond de ‘oceaanverzuring’ is niets meer dan een poging om in te spelen op het idee dat mensen het woord ‘zuur’ eng vinden, zegt Francis Menton.
Persoonlijk interview met ‘krijger’ Marcel Crok
In dit gesprek met psycholoog Huibrecht Boluijt voor Blckbx.tv komt niet alleen de klimaatwetenschap aan bod, maar ook de persoon achter Clintel-directeur Marcel Crok. Over de teloorgang van de wetenschap maar ook over persoonlijke drijfveren en emoties.






